top of page

HASTA TAVSİYELERİ 2014 sonrası

 

 

 

 

 

aced                                    kadinlarkulubu.com kullanıcısı                  14-1-2014

 

 

burun ameliyatı

 

Merhaba,Karar verme sürecinin zorluğunu bildiğim için ameliyat olmayı düşünenler için tecrübelerimi paylaşmak istedim. Ben Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde burun ameliyatı geçirdim. Doktorum Doç. Dr. Gürcan ASLAN. Yıllardır düşündüğüm araştırdığım bir şeydi ama Gürcan Beyle görüştükten sonra 1 günde karar verdim, aynı hafta da ameliyat oldum:) Ameliyat sonrası yüzümde ne bir şişlik vardı ne morluk. Kendime geldiğim andan şu güne kadar en ufak bir acı, ağrı, uyuşukluk hiçbir şey hissetmedim. Ertesi gün tamponlarım çıktı, ufacık iki bez ve nefes almaya başladım. Burnumdaki atel dışında ameliyat olduğuma dair hiçbir belirti yoktu, normal hayatıma devam ettim. Bir hafta sonra atel alındı, dün de sargılarım çıktı ve şimdi hiç böyle bir şey olmamış gibi hissediyorum. Mucize gibi bir operasyon geçirdim. Böyle olacağını bilseydim bu kadar beklemezdim. Ankara'da ameliyat olmayı düşünenlere kesinlikle Gürcan Beyle görüşmelerini tavsiye ediyorum. Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmak isterim:)

 

 

 

                                   

 

delfin2013                        kadinlarkulubu.com kullanıcısı                    28-05-2014

 

 

liposuktion adresi ankarada Dr .Gürcan Aslan

 

Kimi insan icin estetik ,kimilerine de (benim icin) saglik sorunu olan bacak ici fazla yaglar !Anlayisli ,güler yüzlü doktoruma ,bana bu bacak ici ve diz kenarindaki fazla yaglarin yürümemde engeller yaratigini anlatigimda ,bana nasil bir uygulama yapildigini ,korkulcak birsey olmadigini sadece biraz ödem ve morarma olacagini anlatmisti .Amelyat sonrasi inanin ne bir agri ne bir baska engel olmadi ! Gercekten agrisiz sancisiz bu kadar mükemmel bir amelyat sonrasi olamaz ! Liposuktion yaptirali iki ay gecti ,yeni dogmus gibiyim artik rahatlikla dar pantolon giyiyorum , etek giydigim zaman sorun cikmiyor hatta yürüyüsüm bile öyle düzgünlestiki !!!!!!!! tabiki bunlar isine cok sevgiyle sarilan ,sihirli elleriyle basari gösteren Dr.Gürcan Aslan tesekkürler

 

 

 

 

 

 

SmOoOsSs                   kadinlarkulubu.com kullanıcısı                          31-01-2014

                   

 

 

Kızlar çok gerginim...ama süper bi gerginlik bu,,,, beni cok mutlu ediyorrrr..

 

İKİZ DOĞUMUMDAN sonra sallanan göbeğimi hicbiryerlere sığdıramıyor saklayamıyordum.. Kendime her bakışımda bu nasıl bir şey böyle....cok beğenerek aldığım özenli çamaşırlarımın hiçbirini doğumdan sonra giyemedim...Hep toparlayıcı kilotlar ,korseler korselerrr....DOĞUM sonrasında 5 yıl plates yapmama rağmen o göbeğim banamısın demedi.. aksine dahada sallandı..gitmediğim doktor kalmadı.. ama bir türlü güvenemiyor hep erteliyordum...ama yapmalıydım böyle olmazdı .. COOOOK ÇİRKİNDİ...bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara eğitim araştırma hastanesi ;GÜRCAN ASLAN a gittim konuşmalarında bana cok güven verdi..ve hakikaten çoook ilgilendi..yapılabilecekleri açıkça anlattı ve işte o anda kararımı verdim kızlar...ve karın germe ameliyatımı Gürcan aslan yapmalı dedim... VE SÜPRİZZZZ....ameliyat oldum.yaşasın yaşasın hiç korktuğum gibi değilmiş boşuna yıllarca stres yapmış kendimi üzmüşüm..ister inanın kızlar ister inanmayın ama hiç kesik acıcı çekmedim...MORARMA ŞİŞME...gibi şeyler yaşamadım...doktorum hep yanımdaydı...ameliyat sonrası ilk ayağa kalkışımda biraz tansiyon düşüklüğü yaşadım ama bol yürüyüşle kendime geldim..şuan o kadar mutluyumki..daha ameliyat olalı iki hafta olmasına rağmen aynanın karşısından kendimi alamıyorum..sürekli göbeğime bakıp duruyorum..şimdi kendime diyorum..keşke keşke..daha önce yaptırsaymışım....SEVGİLİ DOKTORUM Gürcan aslana cok cok cok teşekkür ediyorum.bana dümdüz fit bir karın hediye ettii..20li yaşlarıma geri döndüm

 

 

 

 

 

 

 

gye84                            kadinlarkulubu.com kullanıcısı                         27-05-2014

 

 

 

Doktor seçimi ameliyat sürecinden de zor bir süreç. Yaklaşık 2 sene doktor araştırdım, bir çok doktorla görüştüm. Benim nefes alma problemim de vardı. Hem KBB uzmanları ile hem estetik cerrahlarla görüştüm. Başka sağlık problemlerim nedeniyle de devlet hastanelerinden birinde ameliyat olmak istiyordum.İnternet üzerinden araştırırken Doç. Dr. Gürcan Aslan ismi gözüme çarptı ve kendi sitesini inceledim,google üzerinden de araştırdım, makaleleri v.s görüşmeye değer diye düşündürdü.Bir mail attım ve yurt dışında olmasına rağmen hemen dönüş yaptı. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Polikliniğinden randevu alıp görüşmeye gittik. Hem estetik üzerine hem nefes alabilmem üzerine konuştuk kafama yattı ve o anda ameliyat tarihini belirledik. Burun etlerim radyofrekansla küçültüldü. Septum eğriliği düzeltildi. Kemer törpülendi, burun ucunda hasar görmüş ve asimetrik duran kıkırdak düzeltildi, burna çok hafif doğal bir kavis verildi. Beyaz tenli ve ince derili olduğum için biraz morarma olabileceği söylenmişti, söylendiği şekilde çok hafif morarmam oldu. Bandaj çıktığı gün beni tanımayan birinin ameliyat olduğumu anlamayacağı haldeydim. Benim korkum ağrılar, tamponlar, dayanılmaz olduğu söylenen acılardı. Hocam baştan itibaren beni bu konuda rahatlattı, hiç ağrımın olmayacağını söyledi.Ameliyat öncesinde olumlu ve olumsuz her konuda bilgilendirildim ve sonrasında da sürprizlerle karşılaşmadım. Ameliyatımın üzerinden 28 gün geçti ve daha son halini almamış burnumun bu halinden bile memnunum. Ben burnumda ne istediysem hepsi cevaplanmış durumda, burnum ameliyat öncesi halinden daha doğal duruyor ve hocam daha erken olduğunu söylemesine rağmen nefes alabiliyorum artık. Gürcan hocama teşekkür ediyorum ve doktor araştıranların Gürcan hocayı da bir gözden geçirmesini tavsiye ediyorum. Güven duygusunun oluşması ve ameliyat, peşinden geliyor zaten..

 

 

 

gye84                           kadinlarkulubu.com kullanıcısı                         2-6-2014

 

 

 

 

Salt estetik amaçla yapılan ameliyat masraflarını devlet karşılamıyor diye biliyorum. Benim nefes alma problemim vardı, septum eğriliği ve etlerde büyüme v.b başka sebeplerle.Devlet bunları karşılıyor. Ama yapılacak işleme göre hastaya göre fiyatlar değişir, miktar belirtemem üzgünüm ama ben size ücretin makul olduğunu söyleyebilirim. Gürcan Hoca işi ticarete çevirmiş bir hoca değil, tanışırsanız işini hakkıyla ve severek yaptığını fark edersiniz. Bildiğim kadarıyla Gürcan Bey tüm estetik operasyonları yapıyor.Ben ameliyattan sonra burnumda hiç ağrı sızı hissetmedim.Sadece 1 gece hastanede yattım. Gürcan Hocam zaten ameliyatınız konusunda bilgilendirme yapıyor ve hiç ağrım olmayacağını söylemişti. Stresimi yenmemde yardımcı oldu, öyle kocaman tamponlar kullanmayacağım sadece burun uçlarında yaklaşık 1'er cm lik, hiç can yakmadan alınabilecek tamponlar olacak ve sabah taburcu olurken çıkaracağım dedi. Ben hocayla bu konuları konuşunca rahatladım güvendim ve bir an önce ameliyat olmak istedim. Ameliyattan sonra ayılırken ilk hatırladığım Gürcan Hocaydı.Yanıma geldi, nasıl olduğumu sordu, yarı uyanık halde iyiyim dedim.Çok hassas ve şefkatle yanaştığını hatırlıyorum, o anda gözlerim akıyormuş ve ben farkında değildim, neden ağlıyorsun dedi, ağlamıyorum gözlerimden yaş mı akıyor farkında değilim dedim. Ameliyat sırasında bandajdan önce fotoğrafımı çekmiş ve hemen onu gösterdi. Çok güzel bir burnun oldu dedi, ayılma esnasında da moral oldu:) Ben ameliyat öncesi ve sonrası ilgiden memnun kaldım. Gürcan Hoca nazik ve ilgili bir hoca.

 

 

Nurcand                          kadinlarkulubu.com kullanıcısı                     18-10-2014

 

 

 

 

17 Eylülde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Doç. Dr. Gürcan ASLAN tarafından burun ameliyatım gerçekleştirildi. Burnumun sağ tarafı çocukken düşmüş olmam nedeniyle neredeyse kapalı gibiydi ve genellikle ağzımdan nefes alıp-vermek zorunda kalıyordum, ayrıca düşme nedeniyle burnumun üst tarafında bir çengel oluşmuştu. Semptum deviasyonu teşhisiyle yapılan burun ameliyatım iyi geçti, şuan bir ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen burnumdan nefes alabilmek çok güzel bir duygu. Ayrıca burnumdaki çengeli yok ederek doktoruma burnuma verdiği yeni şekli için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten profilim o kadar değişti ki, burun ameliyatı olacaklara tavsiyem mutlaka Gürcan Hocaya gitmeleri.

 

 

 

 

sehertnrsvn                      kadinlarkulubu.com kullanıcısı                     13-4-2015

 

 

 

Doç.Dr Gürcan ASLAN Estetik Cerrahi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

 

merhabalar; 14 gün önce estetik ameliyatı oldum,kemerli bir buruna sahiptim ve nefes almakta ufak tefek sıkıntılar yaşıyodum.işin aslı korktugum için yıllardır erteliyodum, taki arkadaşım bana Gürcan hocayı ‘’şiddetle’’ tavsiye edene kadar.Kendisiyle tanıştıktan sonra yavaşca yok olan korkularım ve sonrasında Gürcan hocanında dedigi gibi kesinlikle ağrısız sızısız bir ameliyat ve mükemmel bir sonuç. Sizde benim gibi ’’Burun ameliyatı olupta insanın burnunda hiç mi ağrı olmaz?’’ demeyin. Estetik yaptırıp sıkıntılı ameliyat geçiren çok insan vardı çevremde fakat doktorumunda söylediği gibi hiç ama hiç ağrım olmadı,korkuyla alınmasını beklediğim tamponlar çıkartılırken neredeyse hissetmedim bile diyebilirim.Şuan burnumdan çok ama çok memnunum ve fazlasıyla mutluyum. Eğer ki burun estetiği olmak istiyosanız, ki en önemlisi güven duyacağınız bi doktor istiyosanız arkadaşımında bana tavsiye ettiği gibi artık bende sizlere ‘’şiddetle’’ Gürcan hocayla tanışmanızı önerebilirim,Ankarada böyle bi doktor varken bence ertelemeyin ve fazla geç kalmayın derim

 

 

 

mellisskyya                      kadinlarkulubu.com kullanıcısı                 15-2-2015

 

 

Merhabalar. Bir hafta önce burnumdan estetik ameliyat oldum. Bugun sargilarim acildi ve cok cok memnunum. Doktorum hem isinde basarili hem sizinle cok guzel ilgileniyor sizin fikrinizi alirken kendide oneri yaparak kafanizda bi sekil olusmasini sağlıyor. Ve sonunda cok guzel bi sonuc ortaya cikiyor. Eger ankarada yada cevresindeyseniz estetik icin kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben mersinden tavsiye uzerine gittim ve hic pişman olmadim:)

 

 

 

 

 

trknsena                               kadinlarkulubu.com kullanıcısı             28-2-2015

 

 

 

 

Kepçe Kulak Ameliyatı 

 

Merhaba arkadaşlar, iki hafta önce olduğum kepçe kulak ameliyatını sizlerle paylaşmak istedim. Bu ameliyat kulaklarımdan geçirdiğim ikinci ameliyatım oldu. Yaklaşık dört yıl önce olduğum ameliyattan sonuç alamayıp tekrar ameliyat olma kararı aldım. Ameliyatım Ankara Hastanesinde DOÇ DR. Gürcan Aslan tarafından yapıldı. Ameliyatın tek ama tek zor tarafı ameliyattan sonra kulağınıza ve başınıza sarılan sargının verdiği bir günlük ufak bir rahatsızlık ve hafif bir ağrı. Bunun dışında en ufak bir sorun yaşamadım ameliyatım çok başarılı geçti ve çok güzel sonuçlar aldım. Sargının çıktığı gün duşa bile girebiliyorsunuz :). Şu an kulağımda en ufak bir morluk, dikiş izi veya ameliyat olduğuma dair en ufak bir kanıt yok ve gayet doğallar. Hissettiğim herhangibir rahatsızlık da söz konusu değil. Olmak isteyip de kafasında acabalar olan herkese Gürcan Hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle saçlarımız açık gezemiyeceğimiz sıcaklar yaklaşırken bir düşünün derim... :)

 

 

Duygu Şeçil                       kadinlarkulubu.com kullanıcısı     29-9-2015

 

Meraba arkadaslar ben 1 eylulde ameliyat oldum ankara hastanesinde .rinoplastik ameliyati ameliyattan ciktigimda hic agrim olmadi ilk iki gun cok hafif bir morlugum oldum benim icin onemli olan hic agrimin olmamasi cevremdekiler beni cok korktuyodu ama hersey umdugum.gibi oldu kimse estetik oldugunu anlamiyor bile 4 gunu bandajlarimla bile o kadar mutluydumki gezdim dolastim 5 gunu burnumun icindeki plastikler cikti hocamin eli o kadar narinki o bile acimadi agri olmadi Dr.Gurcan Arslan hocama cok tesekkur ederim saygilarimla .. :) :) :)

 

 

Elamine 1234                                  kadinlarkulubu.com kullanıcısı                3-8-2015

 

selam kızlar.annem 1hafta önce Ankara eğitim ve araştırma hastanesinde meme büyütme ve toparlama ameliyatı oldu. Şuan gayet sağlıklı ve ameliyatımız bölüm şefi olan Gürcan Aslan Tarafından yapıldı. Ankara'da yaşayan ve bu konuda yardım isteyen arkadaşlar için yazıyorum biz oldukça memnun kaldık. Devlet hastanesinde bu ameliyatı olmak isteyen kişiler için bir öneridir. Bölüm şefi olmasının gerçekten hakkını veren bir doktor.

 

 

 

Demo_06                                    kadinlarkulubu.com kullanıcısı                    20-10-2015

 

 

Tam 8 gün oldu yeni bir hayata başlayalı..... nasıl mı? Gürcan Aslan beyin sayesinde.Yıllardır ertelediğim sonuçlarının hüsran olma olasılığı yüksek olan bu burun düzeltme işlerinin üstesinden Gürcan hocamın tecrübesi ,samimiyeti ve verdiği güven ile beraberce geldik..Sonuç mükemmell.. Acı, Ağrı sıfırrr... morarma oda ne ki? İnanması zor ama gerçekten hala ameliyat olduğumu anlayamadım.Gayet doğal hoş bir burnum oldu.Fındık misaliii......Nefes problemimde haloldu.Bugüne kadar nefes almıyormuşum ben ... Gürcan Bey Eşsiz bir Hekim Mükemmel bir İnsan.Yeni bir hayata vesile olduğu için minnettarım.Bu Ameliyattan korkan ve erteleyen arkadaşlara şiddetle bu yolculukta Gürcan Beye emanet edin kendinizi .. o istediğiniz ''sizi'' size kavuşturacaktır.

 

 

Kadriyekalyoncu                           kadinlarkulubu.com kullanıcısı                   23-10-2015

 

 

Merhaba bayanlar, ben Ankara TRT'den Kadriye Kalyoncu. Kadınlar Klubü'ne yeni üye oldum ve üye olur olmaz sizlerle çok önemli bir konuyu paylaşmak istedim. Çok kısa bir süre önce "göğüs küçültme estetiği" ameliyatı geçirdim. Öncelikle belirtmekte fayda görüyorum. TRT'de uzun süredir sağlık programı yapmaktayım. Bedenime göre büyük olan göğüslerim beni uzun zamandır rahatsız ediyordu. Benim de bir çoğunuz gibi bu ameliyatı olup olmamakla ilgili kararsızlıklarım ve endişelerim vardı. Yaptığım program çerçevesinde de bir çok araştırmalarda bulunuyor ama bir türlü ikna olamıyordum. Ta ki sevgili doktorum Gürcan Aslan ile tanışana kadar. Bana her konuda güven veren kendi alanında çok başarılı olan Gürcan bey, bu ameliyatla ilgili tüm endişelerim ve kararsızlıklarımın ne kadar yersiz olduğunu ameliyat sonucunda bana gösterdi.
Şimdi göğüslerim gayet bedenime uygun ölçülerde ve bir o kadar da dik  hala inanamıyorum! Herkesin merak ettiği ameliyat sürecine gelince; bu kadar başarılı ve titiz bir elden çıkınca ilk 1 haftada ayağa kalkıyorsunuz ve günlük yaşantınıza dönüyorsunuz. Ne herhangi bir enfeksiyon ne de rahatsız edici ağrılarla karşı karşı karşıya kalmadım. Bu da Gürcan beyin sihirli ellerinin bir mucizesi olsa gerek. Uzun lafın kısası böyle bir ameliyat olmak istiyorsanız araştırmayı bırakıyorsunuz, Ankara Hastanesi'ne gidiyor ve Doç. Dr. Gürcan ASLAN'ın kapısını çalıyorsunuz. Ameliyatınızı oluyor ve hayalinizdeki göğüslere kavuşuyorsunuz.
Biz bayanlar galiba Gürcan beyi çok seviyoruz!

 

 

fhtksn                                            kadinlarkulubu.com kullanıcısı                      6-11-2015

 

 

Merhaba arkadaşlar, senelerce yaşadığım en büyük tereddüttü burun estetiği. Bugün ameliyatımın 12.günündeyim, beyaz tenli olmama rağmen ufacık bir morartı izi dahi yok yüzümde. Bandajlarım açıldığında neden bunca sene beklemişim ki dedim, Gürcan Hoca bir harika, düşünen cesaret edemeyen kafası karışık herkese (Ankara dışında olsa bile) şiddetle tavsiye ediyorum, kapıdan içeri girdiğiniz anda doktorunuzu görür görmez ameliyat kararı vereceğinize eminim. Ben yeni burnumu çok sevdim darısı sizlere :)

 

 

 

gizant                                             kadinlarkulubu.com kullanıcısı                     4-1-2016

 

 

Merhaba  Ben de bir kadın hastalıkları ve doğum doktoru ve aynı zamanda doç dr sevgili Gürcan hocamın bir hastası olaak yazıyorum. Ben aslında doğal güzellikten yana bir insan olarak estetik amaçlı operasyonlara pek sıcak bakmıyordum. ta ki geçen sene kız kardeşimin burnunu Gürcan hoca yapana kadar.. Öyle doğal öyle güzel oldu ki kızkardeşimin burnu, ;benim gibi hastaneye makyaj dahi yapmadan gidecek kadar doğallığı önemseyen biri olarak bile bir anda burnumu yaptırmaya karar verdim. İnsan doktr olunca biraz daha pimpirik oluyor ve de detaylı araştırıyor :) o ameliyatlara giren hemşirelerden tüm asistanlara kadar detaylı bir araştırma yapıp, Gürcan hocada karar kıldım. Kardeşimin burnu da sanat eseri gibi olunca  çok da düşünmeye gerek yok dedim.
Sürekli karşılaştığım soru acımadı mı? oldu. Hayır acımadı hem de hiç :) abartmıyorum. ilk gün ameliyatımı oldum ertesi gün sabah henüz 24 saat tamamlanmışken arabamla kendi başıma evime gittim, 5. gün hastanemde 70 hasta bakabiliodum, 6. ve 8. günlerde günaşırı doğumhane nöbetlerini tuıtabiliyordum.
Ameliyatın kolaylığını anlatmaktan yeni burnumun güzelliğinden bahsetmeyi unuttum. <en çok da burnumun yandan görünüşüne bayılıyorum. Beni hastanede atelle görmeyip ameliyat olduğumu duymayan birkaç umanıma nasıl olmuş dediğimde ne yaptın ki dediler :) Anlaşılmayacak gibi değildi bence çünkü erçekten güzel bir burnum vardı artıkama, yine de bu tepkiyle çok mutlu oldum çünkü doğal görünüyordum. zaten herkesin tepkisi benzerdi, iyi ki yaptırmışsın, ve gerçekten doğal görünyo yüzüne yakışmış, yapmacık bir estetik gbi hiç değil dediler. Çok teşekkür ederim buradan da size hocam.. Sevgi ve saygılarımla..

 

 

idonotcare                                             kadinlarkulubu.com kullanıcısı          20-2-2016

 

 

Herkese Merhabalar. Öncelikle burada meme büyütme ameliyatı olan ve tecrübelerini benim gibi karar aşamasında olanlarla paylaşan herkese teşekkür ederim. Ameliyat olmaya karar verene kadar forumdaki arkadaşların tecrübelerinden çok çok faydalandım. Bu nedenle ben de benim gibi ameliyat olmaya karar veren ancak başına neler geleceğini bilmek isteyenlere faydası olur ümidiyle yazmaya karar verdim. Ameliyat olmaya karar vermek kadar önemli bir şey varsa o da kesinlikle ve kesinlikle doktor seçimi. Ben bu konuda çok şanslı insanlardan birisiyim. Uzuuuun araştırmalar ve daha önce ameliyat olan bir arkadaşımın tavsiyesi sonucunda Doç.Dr. Gürcan Aslan'a ameliyat olmaya karar verdim. Kendisiyle görüşmek için gittiğimde bütün sorularımı sabırla ve kendinden çok emin bir şekilde cevaplaması doğru yerde olduğumdan emin olmamı sağladı. Boyum 1.78 ve 60 kiloyum. Göğüslerim dümdüz değildi ama çok küçüktü. Protezin büyüklüğüne ve şekline Gürcan Hoca karar verdi. 8 Ocak'ta Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyat oldum. 300cc High Profile protez kondu. Size de tavsiyem bu konuda seçimi doktorunuza bırakmanız. Ameliyattan çıktığım ilk andan itibaren inanılmaz rahattım. Ameliyathaneden odaya getirildiğimde dahi kollarımı rahatlıkla kaldırabiliyordum. Bu konuda bazı arkadaşların bahsettiği gibi en ufak bir sorun yaşamadım. 5. gün araba kullanabilecek kadar iyiydim.  İkinci gün biraz ağrım oldu o kadar. 20. gün yüz üstü yatabiliyordum. Ama elbette bunlar hep kişiden kişiye değişebilen süreçler. Ancak benden önce Gürcan Hoca'ya ameliyat olan bir arkadaşımı da gözlemleme fırsatı bulmuş ve onun da benzer şekilde sorunsuz bir ameliyat süreci geçirdiğine şahit olmuştum. Zaten karar vermemde de bunun çok etkisi olmuştu. Şu anda kendimi hiç ameliyat olmuş gibi hissetmiyorum. Büyüklüğü ve görünüşü inanılmaz güzel ve doğal oldu, yumuşaklıkları da çok ideal. Eğer benim gibi uzun zamandır düşünüp, bir türlü harekete geçemeyenlerdenseniz Gürcan Hoca'yı gözüm kapalı tavsiye ederim. Sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz şeyler olursa da seve seve cevaplayabilirim...

 

 

 

  

filizkoroglu                                              kadinlarkulubu.com kullanıcısı            19-2-2016

 

 

 

 

Ben 33 yaşındayım 1.70 boyunda 54 kilodayım eşim hep istemiştir meme estetiği olmamı yıllarca ben hep korkmuşumdur ikinci çocuktan son bariz sarkıklık olmuştu ve bütün cesaretimi toplayarak gürcan hocla karşılaştık gürcan hocamm:) başıma gelecek bu konuda en güzel şeydi cok endişelerim vardı Gürcan hocanın konuşması verdiği güven benim için okadar önemliydiki ve yaptığı bendeki şaheser daha şişliklerimin tam inmemesine rahmen mükemmel düşünenlere gürcan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum

 

glhndmrzz                                                       kadinlarkulubu.com kullanıcısı         9-3-2016

 

 

 

Yillardir burun ameliyati olmayi dusunuyordum ama bi arkadasimi 1 ay boyunca taniyamaz halde gorunce vazgecmistim.Baska bir arkadasim GÜRCAN ASLAN i onerdi.hic bir agrimin olmayacagini, bir hafta sonra is hayatima donebilecegimi, hemen nefes alabilecegimi, morluk olmayacagini ameliyat oldugubu bile anlamadigini vs soyledi.guvendigim biri ama birazda abartiyor diye dusunmedim degil.bir bucuk ay once ameliyat oldum amaaaa inanin bana az bile anlatmis.ameliyat oldum ne agrim var ne baska birsey.tampon yok.cok hafif morluklar olustu onlarda normalde 1 haftada gecti herkesin ama ben ameliyattan cikar cikmaz sigara icmeye basladigim icin 10 gunu buldu.4 gun nefes agizdan aldim 5.gun nefesi burundan aldigimi hissedince dunyalar benim oldu.hicbir dikis vs izi yok.alci yok ilk bir hafta atel konuldu.sonrasinda kucuk bikac tane bant 3 4 gun sonra onlarda alininca gordugum manzara harikaydi tamda istedigim gbi dogal gorunumlu bi burunsuan soran herkese ayni seyi soyluyorum agri sizi yok eger 4 gun nefes agizdan nefes almak zor gelmiyorsa gidin olun.hic pisman degilim.gozunuz kapali gidebileceginiz bi doktor,isinin ehli.guleryuzuyle yuzumu guldurdu tesekkurler GÜRCAN ASLAN

 

 

 

 

bottom of page