iPLE KULAK ESTETİĞİ

Kepçe kulak görünümünden şikayet eden hastaların bir kısmında ki, bu hastaların yarıya yakınını oluşturmaktadır​ kulağın arkasından veya ön tarafından büyük kesiler yapmaya gerek yoktur.

Bu tip hastalarda kulağın kıkırdaklarına vermek istediğimiz kıvrıntı kulak arkasından öntarafa geçirilen ve tamamen cilt altında ve görünmez olan iplerle sağlanır. Bu ameliyatın birçok avantajı vardır. Hastalarda ödem, morarma ve ağrı daha az olur. Hastalar günlük hayatlarına daha erken dönerler.

Alınan sonuçlar bakımından da büyük kesilerle yapılan ameliyatlardan farkları yoktur.

Bu ameliyat 4 yaşından itibaren her yaşta yapılabilmektedir.

 

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.