Bacak germe ameliyatı nedir?
Bu ameliyatta  uyluk ve kalça bölgesinde sarkan deri ve beraberindeki yağ dokusu yara izlerinin gizlenebileceği bölgelerden kesilerek alınır ve bu gölgelere germe işlemi uygulanır.

Bacak germe ameliyatı süresi ne kadardır?
Bacak germe ameliyatı yapılacak işlemin bölgesine göre ve beraberinde liposuction olup olmamasına bağlı olarak yaklaşık 1-3 saat arası sürmektedir..

Bacak germe ameliyatı yan etkileri nelerdir?
Bu ameliyattan sonra ödem, morarma, ağrı , kanama
oluşabilmektedir. Bu problemlerin önlenmesinde bacak ve kalçaları saran korse kullanılması tavsiye edilir.

Ameliyat sonrası işe dönmem ne kadar zaman alır?
Bacak germe ameliyatından sonra 1-2 hafta arasında dinlenmek gerekir. Bu arada gündelik işler yapılabilir. Yorucu fiziksel aktivitelere 4-6 hafta arasında başlanabilir.

Bacak germe ameliyatı sonuçları kalıcımıdır?
İyi yapılan ve problemsiz iyileşen ameliyatın sonuçları oldukça memnunluk verici ve kalıcıdır.

 

Bacak germe ameliyatı (Thighlift, Thighplasty)

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.