Doç. Dr. Gürcan Aslan

 

1962 yılında Giresun’da doğan Dr. Gürcan Aslan ilk ve orta öğrenimini Ankara’da Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Fen Lisesinde tamamladı. 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. 1986-1987 tarihleri arasında Artvin-Yusufeli-Kılıçkaya’da mecburi hizmet yapan Dr. Gürcan Aslan, 1992 yılında Ankara Numune Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi uzmanlık eğitimini tamamladı. 1993 yılında GATA’da kısa dönem askerliği takiben 1993-1996 yılları arasında Erzurum’da Uzman hekim olarak çalıştı. Ankara Numune Hastanesinde 1996-1998 yılları arasında Uzman hekim, 1998-2000 yılları arasında da Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Klinik Şef Muavini olarak çalıştı. 2000 yılında doçent olan Dr. Gürcan Aslan 2001-2016 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Klinik Şefi olarak çalışmıştır. 2017 yılından itibaren hastalarını kendi özel kliniğinde kabul etmektedir.
Çeşitli bilimsel dergilere danışmanlık yapan Doç Dr. Gürcan Aslan’ın yurt içi ve yurtdışı dergilerde ve yurtiçi ve yurtdışı bilimsel kongrelerde 200 e yakın bilimsel makalesi yayınlanmış ve sunulmuştur . Bu bilimsel makalelerden 1000 e yakın alıntı (citation) yapılmıştır. Dr. Gürcan Aslan Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Derneği, Yara bakımı ve Doku onarımı Derneği gibi Derneklere üyedir. Doç. Dr. Gürcan Aslan 2 çocuk babasıdır.

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.