Somon DNA’sı ile gençleşme

Aslında Somon DNA’sını da bir tür mezoterapi ürünü olarak değerlendirebiliriz. Ama içindeki DNA molekülleri ve Hyalurinik Asit mezoterapi ürünlerinden daha fazla yoğunluktadır.

İçeriğindeki polinükleotidler yani DNA parçacıkları Somon balığı spermlerinden elde edilir. Hem hücre çekirdeklerini yeniler hemde daha genç ve dinamik görünüş sağlayan dokular arası matriksi kuvvetlendirir. Yaptığı işlem aslında bir revitalizasyon yani cildin genç ve dinamik görüntüsünün tekrar kazandırılmasıdır.

Uygulama alanları

  • Yüz cildinin nem ve kollagen dengesinin tekrar kurulması

  • Dekolte bölgesi

  • Yaşlanmış el sırtı

  • Güneşten etkilenmiş ciltlerin yenilenmesi

  • Cildin yaşlanmasının geciktirilmesi

15 günlük aralarla 2-4 seans uygulanır.

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.