İple Yüz Germe (Gençlik ipi estetiği)

Yüzünüzde belli yaşlardan sonra yerçekiminin de etkisiyle ufak sarkmalar olacaktır. İşte iple yüz germe yöntemi tam da bu zamanda işe yaramaktadır. Uygulandığında ipin içeriği nedeniyle kollojen yapımını arttıran bir uygulamadır. FDA onayı bulunan bir uygulamadır.

Üzerinde minik koniler bulunan ip konilerin ters yönünde çekildiğinde sarkan bölgenin gerilmesini sağlar. Uygulandığı alanlar

  • Yanak bölgesindeki sarkmalar

  • Çene bölgesindeki sarkmalar

  • Kaşların asılarak kaldırılması

Dolgu ve botoksla beraber uygulandığında daha iyi sonuçlar vermektedir.

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.