Gözaltı ışık dolgusu

Özellikle orta yaşlardan itibaren, yaşlanma bazı kişilerde göz çevresinden başlar. Oluşan kazayağı kırışıklıklar botilinum toksin ile düzeltilir ama gözaltlarındaki morumsu çökük görüntüyü düzeltmek için özel bir dolgu maddesi gerekir.

Burda kullandığımız, hyaluronic acid kökenli içinde vitamin kompleksi de bulunan özel bir dolgu maddesidir. Uygulandığında yorgun görünüm ortadan kalkar. Daha ışıltılı ve genç bir yüz ortaya çıkar.

Etkisi yaklaşık 1 yıl kadar sürmektedir.

Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı ve reklam amacı taşımadan kişileri genel olarak estetik cerrahiyle ilgili bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu siteden yararlanarak hastalara tanı, teşhis koymak ve tedavi etmek mümkün değildir. Sitenin bu amaçla kullanılması sonucu doğacak her türlü problem, yan etki, hak kaybı kullananın sorumluğundadır. Bu siteye giren tüm ziyaretçi ve kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgi ve yorumlar tamamen kişileri bilgilendirme amaçlıdır. Tıp alanında bilgiler çok hızlı değişebilmektedir. Kişilerin burada bulunan bilgilerin güncelliği ve geçerliliğinden emin olmaları, doğru tedaviye ulaşmaları için mutlaka konusunda uzman olan bir doktora başvurmaları gerekmektedir.